Scoala Gimnaziala Nr. 18 Timisoara -

Scoala Gimnaziala Nr. 18. Timisoara, Jud. Timis. Programa scolara pe discipline. Raport anual de activitate. 2014 Scoala Gimnaziala Nr. 18.

OVERVIEW

The website scoala18tm.info presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). I acquired one contacts and locations for scoala18tm.info to help you reach them. The website scoala18tm.info has been online for five hundred and thirty-six weeks, fourteen days, twenty-one hours, and twenty-six minutes.
Addresses
Online Since
Jan 2014

SCOALA18TM.INFO TRAFFIC

The website scoala18tm.info is seeing variant levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for scoala18tm.info

Traffic ranking (by month) for scoala18tm.info

Traffic ranking by day of the week for scoala18tm.info

SCOALA18TM.INFO HISTORY

The website scoala18tm.info was first documented on January 09, 2014. It is currently five hundred and thirty-six weeks, fourteen days, twenty-one hours, and twenty-six minutes young.
REGISTERED
January

BUSINESS PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO SCOALA18TM.INFO

WHAT DOES SCOALA18TM.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala18tm.info Mobile Screenshot of scoala18tm.info Tablet Screenshot of scoala18tm.info

AED

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALA18TM.INFO SERVER

I revealed that the main root page on scoala18tm.info took one thousand six hundred and forty-one milliseconds to come up. Our crawlers could not find a SSL certificate, so we consider scoala18tm.info not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We diagnosed that scoala18tm.info is implementing the nginx admin operating system.

Scoala Gimnaziala Nr. 18 Timisoara -

DESCRIPTION

SEE SUBSEQUENT BUSINESSES

Scoala 194 Scoala gimnaziala nr. 194 sector 4 Bucuresti

3A, SECTOR 4, BUCURESTI. Activitate metodica a catedrei de limba si literatura romana.

scoala195 Just another WordPress.com site

Parerea unei eleve din scoala noastra Camburu Cezara. 195 este cea mai buna scoala din sectorul 3 . Ea indeplineste toate conditiile ca sa fie o scoala moderna cu copii olimpici. Datorita celor mai buni profesori si invatatori copiii din aceasta scoala sunt foarte buni la diverse materii. Va multumim pentru indrumare si va uram succes in continuare! Această prezentare necesită JavaScript.

Scoala Tudor Arghezi

Educatia nu este un privilegiu pentru cativa, ci este un drept al tuturor. De aceea, scoala noastra trebuie sa fie deschisa tuturor celor care au nevoie de educatie. Vizualizați ultimele noutăți ale școlii noastre. Middot; 2015 Scoala Tudor Arghezi.

scoala1boldestis Blog Soala Gimnaziala Mihai Viteazul Boldesti-Scaieni Prahova

Soala Gimnaziala Mihai Viteazul Boldesti-Scaieni Prahova. ADMITERE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL LICEAL ȘI PROFESIONAL DE STAT PENTRU ANUL ȘCOLAR 2015-2016. Cabinetul Scolar de Asistenta Psihopedagogica. INSCRIEREA IN INVATAMANTUL PRIMAR 2015. Informatii privind clasa pregatitoare an scolar 2015-2016. ÎNSCRIERE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR 2015.

ȘTIRI ȘI EVENIMENTE

Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Școala noastră promovează Lunca Buzăului! Scoli europene pentru ape curate - raport. Zonele umede şi oamenii, împreună peste timp. Uneori mi se pare ca nu esti femeie, ci lumina care cade pe flori. Marşul brazilor de Crăciun - Programul Eco-Şcoala. Ajută un brăduţ să trăiască! Micii artizani - Programul Eco-Şcoala. Spiriduşii lui Moş Crăciun sunt ecologişti! .